DODATKI FLORYSTYCZNENiezwykłe dodatki florystyczne sprawiają, że każda dekoracja nabiera oryginalnego klimatu. W dużym stopniu powodują, że świeże rośliny dłużej zachowują swój piękny wygląd i stają się ozdobą przestrzeni, stołu, tarasu.

Dekoracje florystyczne i ozdoby do kwiatów

Po ozdoby florystyczne, jakie oferujemy na szklanatorebka.pl, sięga się przy bardzo różnorodnych okazjach. To idealne dodatki dla specjalistów w układaniu roślin i tych, którzy lubią samodzielnie przygotowywać różnego rodzaju kompozycje, które zdobią, wprowadzają uroczysty klimat oraz są idealne na święta. Na przykład gąbka florystyczna jest rewelacyjną podstawą zarówno do kwiatów żywych, jak i sztucznych. Jej zadaniem jest utrzymać misternie układaną kompozycję, a w przypadku żywych roślin zapewnić również odpowiednie warunki. Gąbka florystyczna długo utrzymuje optymalną wilgotność. Może być bazą weselnych czy świątecznych stroików. Staje się również idealnym dodatkiem wszędzie tam, gdzie nie da się stale dbać o kwiaty. Ten dodatek pozwala im na dłużej zachować świeżość i rewelacyjny wygląd.

Hydrożel wodne perły bezbarwne Hydrożel wodne perły bezbarwne
Cena brutto: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zobacz więcej
Hydrożel wodne perły białe Hydrożel wodne perły białe
Cena brutto: 6,59 zł (netto: 5,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Hydrożel wodne perły czerwone Hydrożel wodne perły czerwone
Cena brutto: 6,59 zł (netto: 5,36 zł )
zobacz więcej
Hydrożel wodne perły niebieskie Hydrożel wodne perły niebieskie
Cena brutto: 6,59 zł (netto: 5,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Hydrożel wodne perły różowe Hydrożel wodne perły różowe
Cena brutto: 6,59 zł (netto: 5,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Hydrożel wodne perły zielone Hydrożel wodne perły zielone
Cena brutto: 6,59 zł (netto: 5,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Kamienie Dekoracyjne z Mchu Zielone 6 szt. Kamienie Dekoracyjne z Mchu Zielone 6 szt.
Cena brutto: 15,95 zł (netto: 12,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Gąbka Florystyczna sucha do kwiatów sztucznych Gąbka Florystyczna sucha do kwiatów sztucznych
Cena brutto: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Gąbka Florystyczna Mokra do kwiatów ciętych Gąbka Florystyczna Mokra do kwiatów ciętych
Cena brutto: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
szt.
zobacz więcej

Coraz popularniejszy staje się również hydrożel do dekoracji. Kolorowe kulki nie tylko świetnie wyglądają, ale również sprawiają, że kwiaty dłużej pięknie się prezentują. To także idealny dodatek do roślin doniczkowych, szczególnie w czasie upałów oraz wówczas, gdy nie ma domowników w domu. Hydrożel do dekoracji przypomina szlachetne perły. Może być stosowany w wazonach zamiast wody i sprawia, że cięte kwiaty rewelacyjnie się prezentują. To jedna z najpiękniejszych dekoracji i dlatego coraz częściej to właśnie takie ozdoby w szkle można spotkać na przyjęciach w domach i restauracjach. Dodatki florystyczne często są tematyczne, a z drugiej strony pozwalają na kreowanie oryginalnych ozdób i są podstawą rękodzieła. Niezmiennie w modzie są wianki wykonane z żywego lub sztucznego mchu, które stają się bazą do robienia nieszablonowych i bardzo modnych detali. Najczęściej pojawiają się one na drzwiach przy okazji świąt. Takie ozdoby florystyczne będą również wprowadzać proekologiczny klimat na działkach i na tarasach, ponieważ wiele zależy od tego, jakie dodatki się wybierze. Zobacz, jakie akcesoria dekoracyjne przygotowaliśmy dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl