Jak samemu zaaranżować Candy bar?
Jak samemu zaaranżować Candy bar?

Jak samemu zaaranżować Candy bar?

Przez wiele lat furorę robił tzw. wiejski stół, który stał z boku sali i serwował smalec z kiszonymi ogórkami, smażone ryby, piwo z beczki i prawdziwy wiejski chleb. Obecnie modny staje się stół ze słodyczami.

Słodkości na stole pod ścianą - Candy bar

Stół ze słodkościami ustawiamy z boku sali, pod ścianą. Aby zachęcić gości do podchodzenia do niego i częstowania się, musimy użyć pięknych dekoracji, najlepiej z motywami odpowiadającymi całościowo do użytej dekoracji na stołach głównych i ścianach.

Candy bar ma na celu urozmaicić menu, a także odciążyć główne stoły od ciast i innych słodyczy. Jednak na tym oddzielnym stole słodkości nie mogą być ułożone byle jak. Muszą być serwowane z gustem. Do tego celu powinniśmy użyć ładnych pudełek w kolorach dekoracji użytych do całego wystroju.

 

Słój ozdobny na Candy Bar 23 cm 

Cukierki wsypane do gustownych pudełeczek, miseczek, kształtnych słoików, będą się pięknie prezentować, jeśli pojemniki te rozłożymy w przemyślany sposób. Malutkie kanapeczki (tartinki), które zmieszczą się w ustach na jeden raz, powinniśmy ustawić na podłużnym talerzu lub paterze. Ciasta najlepiej pokroić na bardzo małe porcje, by tak samo jak tartinki, znikały w ustach za jednym zamachem. Wygodne mogą okazać się małe babeczki, pączki, paluszki.

Sposób dekoracji Candy baru

Dekoracja powinna być zsynchronizowana z całością, czyli jeżeli na głównych stołach postawione były wazony  z kwiatami, to na stole z Candy barem też muszą się one znaleźć. Niekoniecznie tak samo duże, mogą być mniejsze, ale tego samego koloru i rodzaju.

Można użyć napisów, korzystając z gotowych liter dekoracyjnych. Pudełeczka i inne pojemniki na słodkości możemy nabyć w specjalnym sklepie z dekoracjami. Nie musimy się męczyć i sami ozdabiać pojemniki na cukierki. Ciekawym pomysłem jest naniesienie na pudełka imion Młodej Pary. Serwetki też z takimi imionami podniosą nastrój uroczystości. Specjalnie wykonane bukieciki kwiatów np. umieszczone w kieliszkach do szampana zamiast w ciężkich wazonach odmienią charakter wesela.

Efektowny Candy bar, czyli aranżacja kontrolowana

Szykując ślub i wesele, jesteśmy przeważnie bardzo zagonieni. Może nam zabraknąć czasu na dekorowanie sali, wówczas możemy zlecić to fachowcom, którzy profesjonalnie udekorują nam salę i stół Candy bar. Specjalne dekoracje, wykonane na zlecenie bądź gotowe do nabycia w sklepie to kolejne udogodnienie w dekorowaniu sali i stołów.


Paterka z kloszem na Candy Bar Wysoka 30 cm

Przyjęło się wśród Młodych, iż cukierki są specjalnie dodatkowo pakowane w kolorowe papierki (z zachowaniem barw dekoracji sali), które mają wydrukowane imiona Pary Młodych, a także jakieś miłe hasła np. "Warto kochać", "Miłość jest piękna", "Na zawsze razem" itp.

By wszystko pięknie się komponowało z całością, możemy skorzystać z gotowych dekoracji, które szybko ustawimy na stołach i udekorujemy całą salę, a stół Candy bar powinien obowiązkowo pojawić się na naszym weselu. Pokażemy w ten sposób, iż znamy się na modzie i chętnie wdrażamy nowości, dzięki czemu goście będą się bawić jeszcze lepiej, zwłaszcza dzieci. 

 

Proponowane produkty:

https://szklanatorebka.pl/pl/p/Sloj-ozdobny-na-Candy-Bar-23-cm/14329

https://szklanatorebka.pl/pl/p/Bomboniera-szklana-Carla-20-cm/708

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl